Co ciekawego u nas dzieje się ...

Wernisaż

W dniu 07 czerwca 2018 roku odbył się Wernisaż Prac Plastycznych powstałych na kółku plastycznym w roku szkolnym 2017/2018 jako podsumowanie realizacji Innowacji Programowej pt "Twórczy przedszkolak". Podczas wystawy, zaproszeni rodzice mogli podziwiać "dzieła" małych artystów oraz poznać techniki jakie zastosowano przy wykonywaniu danej pracy. Dzieci za swoją pracę i zaangażowanie otrzymały piękne dyplomy i nagrody książkowe. Na zakończenie uroczystości rodzice wraz ze swoimi dziećmi wspólnie wykonali prace plastyczne, do obejrzenia których serdecznie zapraszamy.

ten miesiąc

Koło badaczy - zoologów

06 VI 2018

II grupa w bibliotece

29 maja dzieci z grupy II wybrały się do filii nr 9 książnicy podlaskiej. Dziarskim krokiem dotarły na miejsce (choć dla niektórych nie była to mała odległość). Pani Agnieszka - bibliotekarka, opowiedziała nam o swoim miejscu pracy, oprowadziła po budynku, pokazała wiele ciekawostek i oczywiście zapraszała wszystkich z Rodzicami. Przeczytała nam również zabawną historyjką o małpce w bibliotece a na koniec my zachwyceni lekcją biblioteczną obdarowaliśmy Panią samodzielnie wykonanymi zakładkami do książek. Było nam bardzo miło, wiele się dowiedzieliśmy z chęcią powtórzylibyśmy taką wyprawę.

Dzień Rodziny, Zajęcia Otwarte, grupa IV

zapraszamy do powspominania niedawnej uroczystości :)

Dzień Rodziny Grupa I i V

ah .... cóż to był za pokaz :)