tu kiedyś będzie logo przedszkola
Przedszkole Samorządowe nr 56
ul. Gen. Z.Berlinga 38
15-814 Białystok
tel.: 85 654 42 48

Przedszkole Samorządowe nr 56 w Białymstoku

JADŁOSPIS


Jadłospis sporadycznie może ulec zmianie.

Nie stosujemy konserwantów, stosujemy przyprawy naturalne.

Wszystkie dania są wykonane przez kuchnię przedszkolną: własnego wyrobu pasztety, wędliny, ciasta, dżemy, kisiele oraz dania obiadowe.

  1. 01.12.2017 do 28.02.2018\

 

Dzieci codziennie otrzymują świeży bukiet jarzyn bądź owoców

 

I TYDZIEŃ

 

Poniedziałek

Śniadanie Kawa inka na mleku, bułka pszenna z masłem, wędliną wp, ogórek kiszony

Bezml: Herbata

Obiad : Zupa ryżowa z koperkiem, ziemniaki, kotlet z krojonej piersi kurczaka, surówka: biała rzepa ze śmietaną, woda z cytryną

Bezml: Zupa bez zabielania, surówka bez śmietany

Podwieczorek : Shake mleczno -malinowy/truskawkowy, drożdżówka

 z tartym jabłkiem –wypiek własny

Bezml: Shake malinowy/ truskawkowy

 

Wtorek

Śniadanie Płatki na mleku (kukurydziane/ ryżowe ), bułka z masłem, pastą mięsną z mięsa pieczonego wyrób własny, papryka świeża

Bezml: Płatki na soku jabłkowym

II śniadanie: kalarepka do pochrupania

Obiad: Zupa krem z białych warzyw z musztardą i śmietaną,, kasza bulgur / gryczana, klopsiki wp w sosie mandarynkowym, surówka z warzyw mieszanych (kapusta, pietruszka, marchew, papryka, ogórek kiszony) kompot jagodowy

Podwieczorek:  Herbata z cytryną, frytki pieczone w piecu konwekcyjno-parowym, sos keczupowy

 

 

 

 

Środa

Śniadanie : Kakao na mleku, paluch z masłem, pastą twarogową z miodem i wanilią

Bezml: Herbata owocowa

Obiad : Barszcz czerwony z ziemniakami zabielany, ziemniaki, kurczak pieczony w piecu konwekcyjno-parowym, surówka: marchewka duszona z masełkiem, lemoniada pomarańczowa

Bezml: Zupa bez zabielania

Podwieczorek : Herbata z żurawiną suszoną, ryż z owocami zapiekany pod jogurtową pierzynką

Bezml: Herbata z żurawiną suszoną, ryż z owocami zapiekany

 

Czwartek

Śniadanie : Kakao na mleku, chleb pszenny i żytni z masłem, łopatka pieczona

w marynacie miodowo-musztardowej ( wypiek własny), cykoria

 Bezml: Herbata

II śniadanie: owoc

Obiad: Zupa jarzynowa z grysikiem zabielana, kopytka, gulasz mięsno-warzywny, ogórek kiszony pokrojony w słupki, kisiel malinowy wyrób własny

Bezml: Zupa bez zabielania

Podwieczorek : :  Mleko, pancakes (amerykańskie puszyste placuszki) z gruszką/ syrop klonowy, miód lub pączusie serowe

Bezml: Herbata z cytryną

 Piątek

Śniadanie : Mleko, bułka pszenna z masłem, serem żółtym, majonezem niskotłuszczowym, szczypiorem

 Bezml: Herbata miętowa, bułka pszenna z masłem, wędliną

Obiad : Zupa fasolowa z ziemniakami, puree buraczano -ziemniaczane, kotlet rybny pieczony w piecu konwekcyjno-parowym, leczo warzywne ( cukinia, pomidor, papryka ), kompot z suszu owocowego

Bezml: Zupa bez zabielania

Podwieczorek : Sok jabłkowo-owocowy na bazie 100% świeżych owoców, chleb pszenny i żytni z masłem, pasta dyniowa z suszonymi pomidorami i pestkami słonecznika

II TYDZIEŃ

 

Poniedziałek

Śniadanie: Kakao na mleku, chleb pszenny i razowy z masłem, wędliną wp, ogórek kiszony

Bezml: Herbata owocowa

II śniadanie: mix bakaliowy

Obiad: Zupa kalafiorowa z ziemniakami zabielana, kasza pęczak, potrawka z kurczaka, warzywa na parze (brokuł, marchew mini), sok jabłkowo-…..(naturalny, tłoczony)

Bezml: Zupa bez zabielana

Podwieczorek: Herbata z cytryną, makaron z musem truskawkowo-bananowym, sosem jogurtowym

Bezml: makaron z musem truskawkowo-bananowym

 

 

Wtorek

Śniadanie : Kakao na mleku, chleb z masłem, jajecznica z kiełbaską i pomidorem

Bezml: Herbata

Obiad:Zupa dyniowa krem zabielana, kartacze z mięsem gotowanym- wyrób własny, buraczki zasmażane, kompot owocowy

 

Podwieczorek: Zupa mleczna z makaronem /ryżem/płatkami owsianymi, mufinki z owocami –wypiek własny

 

Środa

Śniadanie: Herbata z cytryną, stół szwedzki-dzieci w tym dniu same robią kanapki ( wędlina własny wyrób, ser żółty, jajo, sałata, papryka, ogórek, pomidor )

Obiad: Krupnik z kaszą jęczmienną z koperkiem i natką pietruszki, ziemniaki, schabowy w jajku, surówka z kapusty pekińskiej z mandarynką, woda z cytryną

Podwieczorek: Kawa inka na mleku, kluski leniwe z dynią na słodko

z polewą śmietanowo- waniliową/ legumina z kaszy manny z owocami zblendowanymi  z sokiem jabłkowym

 

Czwartek

Śniadanie : Kawa inka na mleku, bułka z masłem, rolada drobiowa własnego wyrobu, ogórek świeży

Bezml: Herbata truskawkowa

II śniadanie: owoc

Obiad: Zupa z soczewicy z kuleczkami mięsnymi, babka ziemniaczana, surówka

z kapusty kiszonej, kompot owocowy

Podwieczorek: Herbata miętowa, zapiekanki hawajskie z serem żółtym, wędliną, sosem keczupowym

Piątek

Śniadanie: Herbata z cytryną, chleb pszenny i żytni z masłem, pasta rybna

z tuńczykiem, szczypiorem i rzodkiewka

II śniadanie: marchew do pochrupania

Obiad : Zupa krem szpinakowa z jarmużem i ziemniakami zabielana, naleśniki

z serem polane sosem malinowo- jogurtowym, woda z porzeczką

Bezml: Zupa bez zabielania, naleśniki z jabłkiem prażonym polane sosem malinowym

Podwieczorek : Mleko, baton pszenny z nutellą orzechową –wyrób własny

 ( mielone orzechy, avocado, banan)

Dla dzieci uczulonych na orzechy dżem

 

  1. 01.09.2017 do 30.11.2017

 

I TYDZIEŃ

 

Poniedziałek

Śniadanie : Kawa inka na mleku, chleb z masłem, kiełbasą drobiową szynkową, cykoria, papryka;

Bezml: Herbata malinowa;

II śniadanie: szklanka soku jabłkowo……

Obiad : Zupa pomidorowa z makaronem zabielana, ziemniaki, gałka wp w sosie musztardowo-śmietanowym , surówka: pomidor ze świeżym szpinakiem, lemoniada pomarańczowa;

Bezml: Zupa bez zabielania;

Podwieczorek : Kisiel z owocami, chałka z serkiem waniliowym;

Bezml: Kisiel z owocami, chałka z dżemem;

 

Wtorek

Śniadanie : Kakao na mleku, parówki na gorąco, bułeczka żytnia z masłem, pomidorem, kiełkami rzodkiewki;

Bezml: Herbata z cytryną;

II śniadanie: owoc;

Obiad : Zupa dyniowa krem z grzankami, ryż brązowy/kasza bulgur, kurczak w sosie słodko kwaśnym z ananasem, warzywa na parze, woda

z cytryną;

Bezml: Zupa bez zabielania;

Podwieczorek : Herbata z owocami, sałatka grecka z serem feta, oliwkami, kanapka ( chleb pszenny z masłem, wędlina );

Bezml : Sałatka bez sera feta;

 

Środa

Śniadanie : Ryżanka na mleku, chleb pszenny z masłem, pieczony filet z indyka własnego wypieku;

Bezml: Herbata miętowa;

II śniadanie: mix bakaliowy

Obiad : Barszcz ukraiński zabielany, ziemniaki, gołąbki zawijane w kapustę polane sosem pomidorowo-warzywnym, kompot owocowy;

Bezml: Zupa bez zabielania;

Podwieczorek : Mleko, ciasto ze śliwkami/ rabarbarem, jabłkiem ( własnego wypieku );

Bezml: Herbata owocowa;

 

Czwartek

Śniadanie : Herbata miętowa,chleb żytni na zakwasie, schab pieczony własnego wyrobu, ogórek;

II śniadanie: sok jabłkowo-…….

Obiad : Zupa cytrynowa z kurczakiem i natką pietruszki, kluski śląskie, sałatka jesienna ( kapusta pekińska, papryka, ogórek, pomidor suszony), kisiel własnego wyrobu;

Podwieczorek : Płatki kukurydziane na mleku, oponki serowe;

Bezml: Płatki kukurydziane na soku;

 

 Piątek

Śniadanie : Kawa inka na mleku, pasta z jajka ze szczypiorem, rzodkiewką, grahamką i pomidorem;

Bezml: Herbata;

II śniadanie: kalarepka/marchew;

Obiad : Zupa porowa  zabielana, ziemniaki, ryba pieczona z masełkiem czosnkowym ( lub kulki z dorsza z farszem pomidorowym lub szpinakowym), surówka: kapusta kiszona, woda z cytryną;

Bezml: Zupa bez zabielania;

Podwieczorek : Jabłko pieczone nadziewane musem malinowym/owocowym, ciasteczka własnego wypieku ( owsiane, herbatniki );

 

II TYDZIEŃ

 

Poniedziałek

Śniadanie: Kakao na mleku, chleb pszenny i razowy z masłem, szynka wp, sałata, ogórek;

Bezml: Herbata owocowa;

II śniadanie: szklanka soku jabłkowo-……..

Obiad: Zupa jarzynowa z ziemniakami zabielana, spaghetti z sosem bolones/ lasagne warzywno-mięsne, woda z pomarańczą;

Bezml: Zupa bez zabielania;

Podwieczorek: Koktajl mleczno-owocowy własnego wyrobu, racuszki ryżowe z konfiturą (własnego wypieku);

Bezml: Koktajl owocowy, racuszki ryżowe z konfiturą;

 

Wtorek

Śniadanie : Zacierka na mleku, bułka orkiszowa z masłem, pastą z pieczonych warzyw, ogórek kiszony;

Bezml: Herbata miętowa z miodem

II śniadanie: owoc

Obiad: Zupa grochowa z ziemniakami, ziemniaki, bitki schabowe duszone w sosie warzywnym, surówka z czerwonej kapusty, kompot owocowy;

Podwieczorek: Herbata z cytryną, pampuchy na parze polane sosem śmietanowo -jogurtowo owocowym (maliny borówka, truskawka );

Bezml: Herbata z cytryną, pampuchy na parze polane

 

Środa

Śniadanie: Owsianka z suszonymi morelami, rodzynkami, orzechami, bułka pszenna z masłem, pasztet drobiowo-wp  własnego wyrobu, papryka;

Bezml: Owsianka na wodzie;

II śniadanie: marchew;

Obiad: Zupa brokułowa zabielana, pierogi z mięsem własnego wyrobu, sałatka z buraczków z papryką, kisiel owocowy własnego wyrobu

Bezml: Zupa bez zabielania

Podwieczorek: Woda z miodem, sałatka owocowa polana sosem jogurtowym, mini wafle ryżowe, kukurydziane;

Bezml: Woda z miodem, sałatka owocowa mini wafle ryżowe, kukurydziane

 

Czwartek

Śniadanie : Herbata owocowa z suszoną żurawiną, stół szwedzki ( dzieci  w tym dniu same robią kanapki ) chleb, masło, wędlina własnego wypieku (łopatka, szynka), jajko, ser żółty, sałatka, papryka, pomidor, ogórek;

II śniadanie: owoc;

Obiad: Kapuśniak, ziemniaki, kotlet pożarski pieczony w piecu konwekcyjno-parowym, surówka z marchwi, pora, jabłka, woda z cytryną;

Podwieczorek: Kakao na mleku, grzanka z wędliną, sałatka jarzynowa własnego wyrobu;

Bezml: Herbata;

Piątek

Śniadanie: Kawa inka na mleku, paluch słonecznikowy z masłem, pasta rybna (z tuńczyka ze szczypiorem, papryką i koncentratem lub pasta z makreli z sosem majonezowo-jogurtowym);

II śniadanie: mix bakaliowy;

Obiad : Zupa ogórkowa z kaszą jaglaną i ziemniakami zabielana, naleśniki z serem pod owocowo-jogurtową pierzynką, lemoniada pomarańczowa;

Bezml: Zupa bez zabielania, naleśniki z prażonym jabłkiem;

Podwieczorek : Herbata z cytryną, chleb żytni na zakwasie, twarożek ziołowy ( rzeżucha, natka );

Bezml: chleb żytni z wędliną ( rzeżucha, natka );