Nasze Przedszkole jest EKO - 2 edycja.

22 czerwca 2017 roku odbyło się zakończenie i podsumowanie konkursu „Nasze Przedszkole jest Eko - 2 edycja” wraz z wręczeniem nagród laureatom I,II i III miejsca.

Do konkursu zgłosiło się 12 przedszkoli, które przez 4 miesiące realizowały zadania ekologiczne m.in. eko-biżuteria, spektakl ekologiczny, eko-kwiatki na Dzień Mamy czy eko-pojazd na Dzień Taty. W ramach głosowania na wykonane prace oddano łącznie 4,5 tysiąca głosów!

Laureatem I miejsca zostało Przedszkole Samorządowe nr 78

Laureatem II miejsca zostało Przedszkole Samorządowe nr 56 - MY:)

Laureatem III miejsca zostało Przedszkole Samorządowe nr 22

Konkurs objęty był Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Białegostoku oraz Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska w Białymstoku.

Na podsumowanie konkursu przybył pan Waldemar Pawłowski - zastępca dyrektora Departamentu Prezydenta Miasta.

Serdecznie dziękujemy organizatorom konkursu, naszym cudownym, pracowitym dzieciakom, wszystkim paniom ogromnie zaangażowanym w realizację zadań, rodzicom za wsparcie w wykonywaniu zadań konkursowych oraz znajomym, przyjaciołom, sympatykom i wszystkim tym, którzy aktywnie wspierali nas podczas głosowań. II - wspaniałe miejsce zapewniło nam bogaty zestaw nagród - gry edukacyjne oraz projektor multimedialny. Dziękujemy!!!

wydarzenia / 2016-2017